mitrodont: (за канонічную)
[personal profile] mitrodont
Дорогія братія і сєстрьі!
Давєча ностальгічєскі раздумьівалъ азъ об долі Расєі, об прошломъ єйномъ і грядущємъ. Вєдь что в СССРусі бьіло замєчатєльного і нєповторімого. В трьох вєсчах бьілі мьі лідєрамі і тє просралі: балєтъ, космос і наука. Днєсь балєтъ смєнілъ іной духовьній відъ іскуССтва - руССкій шансонъ. С космосомъ врємєнньіє трудності (із-за того, что Абама-абізьяна повєрнулъ зємную ось, булавьі, спутнікі глонаса і прочіє ракєтьі лєтятъ всьо большє нє туда). Но наука... Здєся мьі по-прєжнєму лідєрьі.

Уздрєлъ в просторах Мєждусєтья бєрєсту і двіжєлубкі. Дєлюся с вамі, дорогія братія і сєстрьі, дабьі і вьі моглі порадоватссо за Атєчєство!

Вот теперь всё стало на свои места. Верю! Верю заявлению Роскосмоса о том, что ракета пару лет назад резко изменила курс на старте и ушла глубоко в землю по причине "неправильной установки ДУСа". Я вам тогда на пальцах и рисунках объяснял, что ДУС установить неправильно нереально. Ну разве что с помощью кувалды и такой-то матери. А теперь верю!

Дело ведь, возможно, не в самой установке. Это был новый ДУС, спроектированный новыми российскими инженерами, которые сдавали ЕГЭ. Напутали они при проектировании.

Ну а как не напутать, ежели сумма углов треугольника, следуя новым разработкам российских ученых, составляет 90 градусов, а сумма синуса и косинуса дает тангенс. Про конченую бесконечность я вообще молчу. Как и о неидентифицированной формуле "Пи минус 2". Спасибо, что синусоиду правильно нарисовали - хоть что-то...
Мне, безусловно, могут возразить, что это спецом рекламщики такой ход придумали - типа ТП неправильно написала, а теперича мы ее научим... Ну да, ну да... И танки, и линкоры, и самолеты американские под российскими лагами (посмотрите подборочку ляпов - здесь такого добра хватает) - это из той же серии. Тоже типа "фишка".

Но ежели серьезно - нахера ей эта математика? Посмотрите в эти глаза - какая нах математика? Но ведь сдаст! И поступит в МГУ (где лекции ей будет тов. Марков читать). И с отличие окончит. И спроектирует новый ДУС (или еще какую штуку нужную). А сотня таких же будет что-то в Сколково изобретать.
Поэтому впредь можно ничему не удивляться. И крокодилы летают (но очень низко), и синус двум иногда равен. Умом Россию не понять...


Простітє дорогія братія і сєстрьі, далєє букофф будєтъ совсємъ нємного. Запасайтєся сємачкамі і зрітє двіжєлубкі.
Пєрвьій объ томъ, какъ доходчіво замєстітєль главного дяка із крєстьянсокго пріказу об'яснілъ дєвє дєрзской всє тонкості свєкловєдєнія:Вот такие в России академики.
Помнится, ректор МГУ (тоже академик и известный математик) 15 % от 200 долго считал и получил "где-то сэм-восэм". Хотя нет, вру - он точнее сказал: от 100 15 % - это 6, значит от 200 - 12.
Сказать здєся нЄчєго, акромя какъ: "Гаржусь Атєчєствамъ!" Єжєлі кто ісчо гордітссо, то помолітєся за брата v_n_zb прєдъ лікомъ свят батюшкі нашєга Путєна в какошнікє за бєрєсту і двіжєлубкі, ну і, будьтє любєзньі, стєкломой мнє в фондъ поддєржанія руССкой наукі!

Date: 2016-04-09 07:11 pm (UTC)
From: [identity profile] spliceman.livejournal.com
Безотносительно того факта,что Кацапия должна страдать,должен сказать,что живу я в квартире полученной мамой при СССР,и на свою не заработаю никогда,и поэтому детей не заведу никогда,как и немалая часть украинцев вообще.

Date: 2016-04-09 08:24 pm (UTC)
From: [identity profile] otec-fyodor-mp.livejournal.com
Тю, а смысл заводить детей? Я вот себе недвижимость могу позволить купить (хотя снимаю - мне так выгоднее тут, в Германии), а дети - нафиг-нафиг! Дело не в имуществе, а в том, что у некоторой части населения есть непреодолимое стремление разможиться независимо от ресурсов в наличии. И они будут разможаться в любых, даже ужасных, условиях. Другие же - и в хороших не захотят.

Date: 2016-04-10 07:52 pm (UTC)
From: [identity profile] mitrodont.livejournal.com
Доброго часу доби!

1) Чесно сказати, не дуже хочеться зараз вступати в дискусію про переваги і вади СССР. Всі їх знають (і "плюси" і "мінуси"). І на мою думку не праві ті, хто боготворить "совок", як і ті, хто говорить виключно (!) про негатив. Більше про це балакати не хочу, дозвольте цю частину посту завершити і перейти до наступної.

2) Отже, йшлося про освіту в Росії. Саме в Росії. Я не розумію того, що багато хто з наших громадян, як правило їх називають "ватниками", ототожнює колишній Союз з сучасною Росією. Тому вони автоматично голосують на всіх виборах за партії, що проголошують за пріоритет дружбу і навіть об'єднання з РФ (це комуністи, потім регіони, нині - жопоблок; назвав лише політичних важковаговиків, але була і купа маргиналів, які вже назавжди зійшли з арени). Тому вони ідейно виступають проти української мови і культури, проти ревізії історії, проти інтеграції в ЄС і НАТО... Вони проти того, проти чого виголошують свої промови в російських ЗМІ кремлівські ідеологи. Вони, як на мене, або не зовсім розумні люди, або просто відверто ворожі елементи. Росія назвала себе правонаступницею СССР. Мало того, хто як себе назвиає. В певних лікувальних установах перебувають добродії, які називають себе Наполеонами Бонапартами та Гаями Юліями Цезарями. Ось лише навряд їм хтось вірить. Так і тут. Росія назвалася правонаступницею. Але у адекватних людей ця самоназва викликає лише посмішку.
Як можна водночас говорити про трагедію ХХ століття - розпад СССР, і в той же час шанувати Денікіна, який проти цього СССР і боровся? Як можна дякувати "дєдам за побєду" і в той же час, мати за державний той прапор, яким користувалися власівці? Як можна водночас співати осану більшовикам, а разом із ним виходити на хресні ходи під іконами Ніколашкі-Кривавого, якого ці більшовики замочили? Але люди послідовно настальгують за СССР і... "підписуються" за Росію з Путіним. Вони гадають, що разом з Росією до них прийде соціалізм, ковбаса по 2.20, дешеві комунальні тарифи і соціалка? Я розумію, коли б брали за взірець Бєларусь. Там принаймні збереглася більш-менш якісна соціальна політика, планова економіка, державна монополія на стратегічні галузі промисловості і відсутність олігархії. а що нинішня Росія? Куди діти її дикий капіталізм, куди діті повальну корупцію і беззаконня, куди діти нарешті її олігархат: тимченків, абрамовичей, ротенбергів і, нарешті, головного олігарха путю? При такому розкладі Росія ніколи не стане соціалістичною, і СССР е повернеться. Але наші "росієфіли" про це чомусь не думають.
Тому я особисто не змішую в один клубок колишній СССР і це непорозуміння РФ. Я так зрозумів, що Вам не зовсім сподобалася фраза про першість СССР в балеті, космосі і освіті? Каюся, я її "спьоръ". Вірніше потіг саму ідею, взявши за основу цитату з "Депеш Мод" Сергія Жадана: "...Великі стернові проїбали найголовніше, як на мене, адже як не крути, а в Союзі були дві речі, котрими можна було пишатись – футбольний чемпіонат і ядерна зброя, тих, хто позбавив народ таких атракціонів, навряд чи чекає спокійна безтурботна старість, ніщо так не підриває карму як хуйова національна політика, це вже точно". (http://modernlib.ru/books/sergey_zhadan/depesh_mod/read_1/) Як бачите, зміст той же, але словесне оформлення - інше. Ви вже вибачайте.

(далі буде)
Edited Date: 2016-04-10 07:55 pm (UTC)

Date: 2016-04-10 07:53 pm (UTC)
From: [identity profile] mitrodont.livejournal.com
(продовження)

3) Багато хто заперечить і скаже мені, що у нас справи як в державі взагалі, так і науці зокрема не кращі. Свята правда. Ось лише є одна величезна відмінність. Україна не називає себе авангардом людства, острівцем духовності, порядності, душевності і культури, як то робить Росія. Україна не звинувачує інший світ в падіннях моралі, гріховності, бездуховності, содомі і гоморі в одному флаконі. І тим більше, Україна з безвинною усмішкою, порушивши всі писані і неписані міжнародні норми і закони, не відбирає чужу територію, не розв'язує гібридні чи відкриті війни з сусідами, не підтримує партії покидьків та нацистів за кордоном. Ми не живемо за принципом: "Всі ви підараси, один я Д'Артаньян!" Тому ми маємо право покепкувати з цих тупих індиків, що уявили себе центром Всесвіту.

Все. На цьому завершую. Давно не писав таких довгих відповідей! :)

P.S. До речі, я також живу в квартирі, яку отримали батьки за СССР.
P.P.S. Не думав, що до мене хтось заходить в ЖЖ і щось тут читає. :) Треба взяти до уваги, бо частіше пишу до Фофудь'ї, а сюда скидую лише невеличку частинку. Треба змінити редакційну політику. В усякому разі, дякую, що не пройшли повз.

Profile

mitrodont: (Default)
mitrodont

November 2016

S M T W T F S
  123 45
6789101112
13141516171819
20212223242526
272829 30   

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Sep. 22nd, 2017 03:28 pm
Powered by Dreamwidth Studios